MTB Bycza Góra
Dodane przez Administrator dnia 08 luty 2016 14:51

 

 

III Rowerowy Rajd Crossowy – Bycza Góra MTB

oraz

II Rajd Rodzinny

    

Plakat imprzezy

Wiecej informacji...>>>

 

 20 marca 2016 

 

 

W imieniu Pana Wiesława Dalekiego zapraszamy na imprezę rowerową, która odbędzie się 20.03.2016 (niedziela) w Nowej Dąbrowie koło Wolsztyna woj. wielkopolskie.
Podczas imprezy zbieramy środki finansowe dla kogoś w potrzebie. Tym razem środki pozyskane z imprezy zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację 3 letniego Adasia Wity.


 

 
     

 


Rozszerzona zawartość newsa

 

 

III Rowerowy Rajd Crossowy – Bycza Góra MTB

oraz

II Rajd Rodzinny

 

 

 20 marca 2016 

 

 

Zapraszamy na III Maraton Crossowy Bycza Góra MTB, który odbędzie się 20 marca 2016r. (niedziela) w Nowej Dąbrowie koło Wolsztyna woj. wielkopolskie. Podczas imprezy zbieramy środki finansowe dla kogoś w potrzebie. Tym razem środki pozyskane z imprezy zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację 3 letniego Adasia Wity.

logo imprzezy

Maraton rowerowy MTB odbędzie się na dystansie 30 km. Na całej trasie można będzie sprawdzić swe siły na leśnych wzniesieniach i niektórych góreczkach. Niekiedy będzie trzeba zejść z roweru by pokonać wzniesienie i w tych właśnie miejscach będziecie mogli usłyszeć motywującą do walki muzyke. Wszystko po to, by się nie poddawać i dać z siebie wszystko. 
Na mecie będzie czekać na uczestników Maratonu Bycza Góra MTB Pamiątkowy dyplom ukończenia rajdu oraz puchary dla najlepszych w kategorii open. 

Rajd rodzinny odbędzie się na dystansie 10 km, a jego trasa będzie wiodła okolicznymi leśnymi drogami. Tempo rajdu będzie dostosowane dla wszystkich. Napewno będzie czas na podziwianie terenów leśnych W Nowej Dąbrowie.
Dla wszystkich uczestników rajdu rodzinnego na mecie będzie czekał dyplom ukończenia rajdu.

Na koniec imprezy wszyscy uczestnicy imprezy będą mogli posilić się nieodpłatnie pyszna grochówka, a za tak zwana symboliczna złotówkę będzie na Was czekać:

- pyszna kiełbaska,
- placki ziemniaczane,
- naleśniki,
- kawa,
- placek
- itp.

W miedzyczasie odbędzie się dekoracja zwycięzców, a na koniec losowanie nagród i licytacja statuetek.

 

Serdecznie zapraszamy - Byczą Górę pokonamy.

 

Wiesław Daleki 

 
 

Przydatne linki dotyczące imprezy:

Strona organizatora na Facebook-u
Regulamin imprezy
Mapa dojazdu
Zapisy 

Tak było podczas pierwszej edycji uchwycone kamerą portalu EchaRegionu.pl