Strona Główna ˇ Forum ˇ Artykuły ˇ Download ˇ Linki ˇ Galeria ˇ IV Supermaraton Nietążkowo 2018Poniedziałek, Sierpień 02, 2021
Drużyna Szpiku

Drużyna Szpiku

Nawigacja
Strona Główna
Statut Klubu
Forum
Artykuły
Download
Kalendarz GP Drużyny Szpiku
FAQ
Linki
Kontakt z Klubem
Kontakt
Galeria
Szukaj
IV Supermaraton Nietążkowo 2018
Sponsorzy
 
Logo Firmy Euro-Rower
 
Doradca Budowlany 24
 
Adas
 
Goma
 
Hurtownia Narzędzi Lipno 
 
Salon Urody R&R 
 
Patron Medialny
Panorama Leszczyńska
Nowości w Euro-Rower

Nowości

Promocje

I Supermaraton Nietążkowo 2015 - Wyniki

 

 Banner Nietąkowo

Główna Komunikat Techniczny Trasa maratonu Zapisy Wyniki Supermaratony.org

 Ostatnia aktualizacja 2015-08-24 o godzinie 15:30:07

 


Wszystkie wyniki opublikowane zostały na stronie firmy która obsługiwała naszą imprezę elektronicznym pomiarem czasu

UltimaSport - pomiar czasu

http://live.ultimasport.pl/404/



Poniżej prezentujemy zwycięzców w poszczególnych kategoriach:


Wyniki kobiet na dystansie GIGA

Kategoria K2 - Rower Inny

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 3 CZESŁAWA KRUCZKOWSKA TRZEBIATÓW
szczegółowe wyniki

Kategoria K3 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 37 RENATA GLAZER CHRZANÓW
szczegółowe wyniki

Kategoria K4 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 57 MAŁGORZATA  KUBICKA NOWOGARD
szczegółowe wyniki

Kategoria K5 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 55 BARBARA WĘGLARSKA TRZEBNICA
szczegółowe wyniki
 




Wyniki mężczyzn na dystansie GIGA

Kategoria M3 - Rower Inny

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 12 DANIEL MICHAŁOWSKI ŚWINOUJŚCIE
2 16 KLAUDIUSZ MIKOŁAJCZAK POZNAŃ
3 9 ROBERT WYSOKIŃSKI SZCZECIN
szczegółowe wyniki

Kategoria M4 - Rower Inny

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 7 IRENEUSZ SZYMOCHA ALBERTÓW
2 8 KRZYSZTOF HAMUŁKA ŚWIESZYNO
3 4 KRZYSZTOF KNAŚ WROCŁAW
szczegółowe wyniki

Kategoria M5 - Rower Inny

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 2 MAREK ZADWORNY GRYFICE
2 6 TADEUSZ MAMCARZ ŚCINAWKA ŚREDNIA
szczegółowe wyniki

Kategoria M6 - Rower Inny

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 13 TADEUSZ KUCZERA JANKOWICE
2 14 RAFAŁ WALKOWSKI  SZCZECIN
3 5 WITOLD BUCZYŃSKI SZCZECIN
szczegółowe wyniki

Kategoria M2 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 19 PIOTR SZUDRA ŚMIGIEL
2 38 MARCIN RUSZKIEWICZ SULECHÓW
3 53 TOMASZ WASIELEWSKI ŻNIN
szczegółowe wyniki

Kategoria M3 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 23 PIOTR CHMIELEWSKI STARGARD SZCZECINSKI
2 18 TOMASZ GRABOWY CHRZANÓW
3 20 PAWEŁ SOJECKI JAWORZNO
szczegółowe wyniki

Kategoria M4 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 59 ARTUR PATEREK KROTOSZYN
2 22 ROBERT GLAPIAK LESZNO
3 54 MIRON TOBOŁA LESZNO
szczegółowe wyniki

Kategoria M5 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 34 MARIAN KOŁODZIEJSKI DZIERŻONIÓW
2 43 DARIUSZ KACZYŃSKI MIERZYN
szczegółowe wyniki

Kategoria M6 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 36 KRZYSZTOF  ŁAŃCUCKI WROCŁAW
2 31 ROMAN KRUPA GRYFICE
3 30 EDWARD KUCZMARZ WROCŁAW
szczegółowe wyniki

Kategoria M7 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 28 EDWARD DĄBROWSKI BOJADŁA
szczegółowe wyniki
 




Wyniki kobiet na dystansie MEGA

Kategoria K2 - Rower Inny

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 10 NATALIA PRZYBYLAK LESZNO
szczegółowe wyniki

Kategoria K4 - Rower Inny

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 77 BARBARA KWAŚNIEWSKA LESZNO
2 68 KATARZYNA ADAMOWICZ KLUCZBORK
szczegółowe wyniki

Kategoria K5 - Rower Inny

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 69 ELŻBIETA BURACZYŃSKA OLEŚNICA
szczegółowe wyniki

Kategoria K3 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 113 ANNA KOSESKA PARZNIEW
szczegółowe wyniki

Kategoria K4 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 35 MAŁGORZATA RAJCZYBA WROCŁAW
2 88 SŁAWOMIRA GLAPIAK LESZNO
3 117 BEATA TULIMOWSKA WŁOCŁAWEK
szczegółowe wyniki

Kategoria K5 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 82 EWA SKÓRKA ŚWINOUJŚCIE
2 125 EWA GAPIŃSKA SZCZECIN
3 127 IRENA ŁAŃCUCKA WROCŁAW
szczegółowe wyniki
 




Wyniki mężczyzn na dystansie MEGA

Kategoria M3 - Rower Inny

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 74 DAREK NOGA ŁAGÓW LUBUSKI
2 1 KRZYSZTOF NASKRĘT CZAPURY
3 76 KRZYSZTOF PAIZERT SZCZECIN
szczegółowe wyniki

Kategoria M4 - Rower Inny

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 79 MARIUSZ GNIADO TRZEBNICA
2 67 ROBERT PASTUSIŃSKI WROCŁAW
3 75 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE
szczegółowe wyniki

Kategoria M5 - Rower Inny

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 148 ZBIGNIEW LUBIŃSKI ŚWINOUJŚCIE
2 78 DARIUSZ DĘBSKI WROCŁAW
szczegółowe wyniki

Kategoria M6 - Rower Inny

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 15 MARIAN KĘDZIERSKI KŁODZKO
2 70 ANDRZEJ  WEWIÓRSKI WROCŁAW
3 62 ZENON TARNAWSKI ŚWINOUJŚCIE
szczegółowe wyniki

Kategoria M7 - Rower Inny

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 63 IRENEUSZ PIASECKI CZEMPIŃ
2 65 JAN AMBROZIAK SŁUBICE
szczegółowe wyniki

Kategoria M1 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 507 ADRIAN KAŹMIERCZAK ŚMIGIEL
szczegółowe wyniki

Kategoria M2 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 140 PRZEMYSŁAW  ROZWALKA  GONIEMBICE
2 89 MICHAŁ RATAJCZAK RAWICZ
3 85 ERNEST KĘDZIORA GRODZISKO
szczegółowe wyniki

Kategoria M3 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 87 PAWEŁ ŚWIATLAK SULECHÓW
2 81 ADAM  JAROS JELENIA GÓRA
3 500 KONRAD NOWAK DOBIEŻYN
szczegółowe wyniki

Kategoria M4 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 112 TOMASZ MACIAŚ OPOLE
2 115 ADAM KĘDZIA SMIGIEL
3 104 ROBERT MENCFELDOWSKI DOBROSZYCE
szczegółowe wyniki

Kategoria M5 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 136 PIOTR GÓRNIK KLECZEW
2 122 MARIAN PRZYBYLSKI TRZEBNICA
3 98 ANDRZEJ FLORCZAK BERLIN
szczegółowe wyniki

Kategoria M6 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 394 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP.
2 95 STANISŁAW JUTEL TRZEBIATÓW
3 107 EUGENIUSZ KORALEWSKI WOLSZTYN
szczegółowe wyniki

Kategoria M7 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 111 EDWARD JURZYCA ORZESZE
szczegółowe wyniki
 
 


Wyniki kobiet na dystansie MINI

Kategoria K2 - Rower Inny

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 150 MAŁGORZATA MAŚKIEWICZ OSOLIN
2 182 NATALIA PŁOCINICZAK DOBRAMYŚL
3 175 KATARZYNA KOCZWARA OSOLIN
szczegółowe wyniki

Kategoria K3 - Rower Inny

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 142 AGNIESZKA PAWLACZEK PRUSICE
2 176 KATARZYNA MIKOŁAJCZAK POZNAŃ
szczegółowe wyniki

Kategoria K4 - Rower Inny

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 517 IWONA CHYŁA LESZNO
2 144 HALINA KOWALCZYK ŁASK
szczegółowe wyniki

Kategoria K5 - Rower Inny

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 506 TERESA DOMALEWSKA ŚWINOUJŚCIE
2 151 ARLETTA SWINARSKA POZNAŃ
szczegółowe wyniki

Kategoria K2 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 360 AGATA CZEKIN STARGARD SZCZECINSKI
2 215 MARTA SWINARSKA POZNAŃ
3 236 KATARZYNA GRZYMISŁAWSKA MUROWANA GOŚLINA
szczegółowe wyniki

Kategoria K3 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 216 MAŁGORZATA ZIMNICKA ŁASK
2 329 AGATA KORCZYŃSKA POZNAŃ
3 297 ALEKSANDRA LEWANDOWSKA MYŚLIBÓRZ
szczegółowe wyniki

Kategoria K4 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 410 JOANNA KUCAL KONIN
2 246 RENATA GŁÓD LESZNO
3 408 BOŻENA ŚMIAŁKO WROCŁAW
szczegółowe wyniki

Kategoria K5 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 251 LIDIA TRZEPIZUR SWARZĘDZ
2 378 MAŁGORZATA  KOCIK KSIĘGINICE
szczegółowe wyniki
 




Wyniki mężczyzn na dystansie MINI

Kategoria M2 - Rower Inny

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 196 ŁUKASZ KOSTRZYŃSKI POZNAŃ
2 179 DOMINIK FRĄCKOWIAK NIETĄŻKOWO
3 181 TOMASZ MARCHEL SOLEC KUJAWSKI
szczegółowe wyniki

Kategoria M3 - Rower Inny

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 177 KAMIL GŁĄB ŁĘŻYCA/ZIELONA GÓRA
2 154 MARCIN RAU TRZEBNICA
3 193 ZBIGNIEW BAUTA KASZCZOR 
szczegółowe wyniki

Kategoria M4 - Rower Inny

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 158 ARKADIUSZ KURASZ KOSZALIN
2 152 ZBIGNIEW BOROWSKI CZEMPIŃ
3 141 JAROMIR KOPP OSOLIN
szczegółowe wyniki

Kategoria M5 - Rower Inny

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 149 ANDRZEJ SIERPIŃSKI GORZÓW WLKP.
2 153 EUGENIUSZ BRODZIAK MIĘDZYRZECZ
3 183 JANUSZ ZABIELSKI TORUŃ
szczegółowe wyniki

Kategoria M6 - Rower Inny

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 187 MIROSŁAW MITURSKI TRZEBNICA
2 146 ANTONI  KAŹMIERCZAK TRZEBNICA
3 164 TADEUSZ PORZUCEK GOSTYŃ
szczegółowe wyniki

Kategoria M7 - Rower Inny

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 180 LUCJAN JAROS JELENIA GÓRA
2 186 BRONEK KRAWCZYK CZEMPIŃ
szczegółowe wyniki

Kategoria M1 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 205 RAFAŁ MERMELA SWARZĘDZ
2 213 PIOTR ZAJĄC SWARZĘDZ
3 320 KONRAD  DANEK  KLONÓWIEC 
szczegółowe wyniki

Kategoria M2 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 247 MICHAŁ STACHOWSKI LESZNO
2 264 MATEUSZ WASILEWSKI SŁUBCIE
3 273 ŁUKASZ MONETA WROCŁAW
szczegółowe wyniki

Kategoria M3 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 453 PAWEŁ  ZIOBER  WROCLAW
2 350 RADOSŁAW PIETRZAK STARGARD SZCZECIŃSKI
3 269 MAREK MICHALSKI WOLSZTYN
szczegółowe wyniki

Kategoria M4 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 348 ZBIGNIEW KUBICKI SIANÓW
2 345 MAREK MARKIEWICZ POZNAŃ
3 268 KRZYSZTOF SKORLIŃSKI LESZNO
szczegółowe wyniki

Kategoria M5 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 237 STANISŁAW OKOŃSKI ŁASK
2 239 KAZIMIERZ ROJEK BRZEG
3 261 STANISŁAW SZOPA TRZEBNICA
szczegółowe wyniki

Kategoria M6 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 399 MIECZYSŁAW, MACIEJ SZTENDEL ŁÓDŹ
2 303 BRONISŁAW SIKORA LESZNO
3 255 RYSZARD BORYSIEWICZ KOSZALIN
szczegółowe wyniki

Kategoria M7 - Rower Szosowy

Miejsce

Nr startowy Imię Nazwisko Miasto
1 352 FRANCISZEK GUSTOWSKI SOBÓTKA
2 207 MAREK PYĆ WROCLAW
3 322 MIECZYSŁAW ADAMOWICZ KLUCZBORK
szczegółowe wyniki
 
 

 

Wszystkim składamy serdeczne gratulacje i dziekujemy za udział w imprezie.

 




Współorganizatorzy:
Uczniowski Klub Sportowy Junior Nietążkowo
 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie
Browar Koreb z Łasku

 

 Sponsorzy:
 
Euro-Rower
 
Doradca Budowlany 24
 
Ciesiółka Auto Group Leszno
 
Kaufland Leszno
 
Adas
 
DELLOSPORT - sklep sportowy Kościan
 
Goma
 
Nodon.pl :: Odzież sportowa i reklamowa
 
Hurtownia Narzędzi Lipno 
 
Wytwórnia Lodów Młynarczyk 
 
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

UWAGA! W przypadku stwierdzenia błedów lub trudności w użytkowaniu strony proszę przeczytać FAQ, a następnie po jego przeczytaniu (w razie dalszych niejasności/problemów) zgłaszac/pytać administratora strony przez E-mail: LKKLeszno@gmail.com lub Prywatną Wiadomość.


Copyright © 2013

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie